Yonade

Dalo se to čekat

28. září 2010 v 10:22 | Yonade
     Všichni v mém okolí začali rušit blogy a na mě to taky nakonec dolehlo. Sami vidíte že tady na to kašlu. Mám nový blog, ale ten sem dávat nebudu. Pokud budete nutně chtít vědět kam jsem se přestěhovala napište mi na FB

Loučím se.
Yonade

Nejspíš...asi ano..bude to tak lepší

13. září 2010 v 20:16 | Yonade
     Zjistila jsem že tenhle blog opět nevyhovuje mým představám. Neříkám že končím, ale říkám že si na chvilku dávám pohov. Nějak mě to už nebere. Není co bych psala. O škole se mi psat nechce.
     Prostě jen potřebuju chvilku klidu bez blogu a nutkání mysli že už jsem strašně dlouho nenapsala na blog a takové. Prostě jen malinká dovolená. Nic víc.

Není to tak jak to vypadá

8. září 2010 v 23:04 | Yonade
     Od té doby co jsem přišla ze školy sedím u PC. Ale nejsem lenoch nebojte. Celou dobu co tu sedím se učím jak mourovatá. Vždycky mezi chatováním a různými blbostmi. A popravdě jsem už o něco chytřejší než před pár hodinama. Ale už skoro nevidim na monitor :D.
     Zítra totiž píšeme vstupní z matiky a fyziky a já jsem skoro všechno vypustila z hlavy. Tak je třeba vzít do ruky síťku a rychle to všechno nachytat spátky :].
     Právě se do sebe snažím nacpat matiku a jde to docela slibně. Už se mi to začíná připomínat :D. Snad to tak půjde i s fyzikou.

     Jinak jsem vždycky večer strašně hyperaktivní. Přes den se mi chce strašně spat, ale v noci úplně žiju. Asi v sobě mám netopíří buňky/nebo snad křeččí?? :D/. No to je jedno. Každopádně se musím učit celý rok, nebo aspoň do té doby než budu příjmutá na nějakou slušnou školu. Což doufám že se podaří.

     Před pár dny jsem si založila nový blog. Ani nevím proč, asi z nudy. Ale ať není tak prázdný tak ho musím nějak pěkně oháknout. Ale z jistých důvodů sem nebudu dávat adresu. Stejně to není officiální.
No tak já se loučím

Vaše
*hyperaktivní*Yonade

Svítá?

7. září 2010 v 19:22 | Yonade
     Nadpis je první slovo které mě napadlo. Nepřemýšlela jsem nad tím. Prostě to nějak vyplynulo. Blbá nálada už je skoro za mnou, ale pořád jsem nějaká podrážděná. Ve škole je to vždycky v pohodě, ale doma to na mě všechno sedne a jsem pak na všechny nepříjemná a to mě mrzí. Musím začít chodit na tréninky abych se aspoň trochu vybyla. Dneska jsem tam jako obvykle nebyla/ta lenost../. V pátek už tam musím, protože v neděli mám vystoupení. Nevím sice jak si za jeden trénink zopakuju a zapamatuju celou formačku,a le snad si mozek vzpomene a bude to v pohodě. Včera jsem měla 15. narozeniny. Nenapsala jsem článek, ani nevím proč. Všichni dělají z 15in strašnej rozruch, ale já jsem je ani neslavila. Počkám až na 16, to už to doufám budu mít v hlavě v pořádku :D. Nedostala jsem zatím nic moc věcí. Akorát od babičky a dědy dohromady 4 stovky, od táty knížku a v průběhu týdne by mi mělo dojít tričko. Nakonec jsem si na truc objednala s Bobem Marleym xD. Od mamky a ostatních dostanu až v neděli. Ale strašně se těším, ve středu jsem si totiž ve městě koupila ve výprodeji jednoho obchodu/nebyli to vietnamci :D:D/ naprosto úžasnou koženou vestičku se cvočkama, košili k tomu a kalhoty. Pak ještě mikynu kterou nosím už teď, protože jsme ji potřebovala už dlouho a další košili. Pokud budete chtít dám sem fotky až to všechno dostanu.
     Asi jsem se už dobře rozepsala. Slibovala jsem TeRr že sem dám fotky těch novejch řetízků tak tady je máš

Blbá nálada

5. září 2010 v 18:28 | Yonade
     Od včerejška mě bolí v krku a je mi nějak divně. Doufám že to je jenom tou změnou počasí, protože nemocná byt fakt nechcu na začátku školy. Nějak nevim co bych psala. Všecko mě bolí, dopuju se čajem. Nic moc. Asi si půjdu nachystat věcy do školy a pak sednou v dece k TV.
 Prozatím všechno

Vaše
*nachlazená*Yonade

Nevím...

5. září 2010 v 12:40 | Yonade
     Ten dess je divný. Jsem v krizy. Nevím jestli to mám nechat tak nebo dat stránku na druhou stranu a tím pádem by uprostřed nebylo tak černo. Ale to bych zase tu stránku musela roztáhnout až k tomu obličeji. Já fakt nevím. Ale mě osobně se to líbí takhle. Pokud se vám to nebude líbit dejte to najevo. Dnes opravdu nemám kreativní náladu tak buďte schovívaví.

Rozskočí se mi hlava

31. srpna 2010 v 16:10 | Yonade
Aneb míchají se ve mě pocity kterým nerozumím.
    

     Tahle písnička teď asi vystihuje moje pocity. Nechci dělat nic jiného než se pořádně vykřičet. V hlavě se mi míchá všechno. Jak pocity z toho že zítra už jdu do školy tak všechno ostatní a já asi brzo vybouchnu. Nevím jestli se mám smát nebo brečet. Jestli být smutná nebo šťastná, nechápu to. Každopádně snažím se to brát z nadhledem že je to jen takový krizový den z konce prázdnin, ale nevím. Opravdu nevím co si mám myslet.

I'm here

30. srpna 2010 v 18:46 | Yonade
Poněkud opálenější než predtím, ale pořád ta samá Yonade

     Shrnu to pár větama. Nebudu rozepisovat co jsem za celý týden pobytu tam dělala. Prvních pár dní jsem se neskutečně nudila a prosila boha o to, aby to co nejrychleji uteklo. Pak se to ale docela rozšouplo a začalo mě to tam bavit. Až na té vedro to tam bylo fakt dobrý. Byl aj "menší" úlet, ale bohužel do těď jsem nevyřešila jak to s náma po tom úletu bude. Ale nevadí, odešla jsem trochu stranou tak zase zpět k jádru věci. Fakt se mi tam dost líbilo a nelituju jediného dne, jediné věci kterou jsem udělala.

     Zatraceně se těším do školy. Je to až k nevydržení. Něteří si možná říkáte jak se můžu těšim do školy, ale opravdu se těším. Na všechno, i na učení :D. To nic nedělání mi sice bude chybět, ale budu dělat zase něco jinýho. Ale nemám do školy koupený skoro žádný věcy xD takže ve středu to tam vydržím jenom s propiskou a nějakým kusem papíru a ve čtvrtek jsu na otisky, takže do školy ani nepůjdu a konečně nakoupím co nemám a potřebuji. Jinak už nevím co bych psala.
Prožila jsem si skvělých 8 dní u moře a jsem spokojená.

Vaše
*mírně opálená*Yonade

PS: Koupila jsem si 2 skvělý řetízky. Jden s růžičkou a druhý jakoby takovou tu psí známku se srdčíkem, lebkou a nápísem KILLS ♥

Páni..

19. srpna 2010 v 13:40 | Yonade
..já to tu docela zanedbávám.

     Jde to se mnou z kopce. Úplně na to tady zapomínám. V neděli jsem byla na pouti. Do teďka mám modřiny na nohách, zádech a loktech :P. Pak jsem jenom chodila ven. Doma se ukázala maximálně na nějaké jídlo a kromě toho kdy jsem spala. Venku jsem byla pořád. Takže jsem na blog ani nepomyslela.

     Popravdě mi to ani moc nevadí. Někdy je potřeba na nějaké věci zapomenout a myslet na jiné. Bohužel zítra jedu na týden do Chorvatska takže to tu zase bude ležet opuštěné. Vůbec se mi tam nechce. Už jsem si zvykla chodit ven s kamarády a když mám teď na konci prázdnin odjet na týden pryč, docela mě to děsí. Bude to takové rádoby soustředění s Hip Hopem. Ale jako na potvoru tam zrovna lidi co mám ráda nejedou. Jediný člověk s kterým se asi budu pořádně bavit je slečna N. Takže doufám že to rychle uteče a do Chorvatska už nikdy víc. Zjistila jsem totiž že nemám ráda horko a válení se u moře. Jsem hyperaktivní typ člověka. I když bych mohla plavat, ale to mě zase nebaví. Nemám vodu moc v lásce.

Měnila bych

14. srpna 2010 v 13:51 | Yonade
     Od středy se toho moc nestalo. Jenom jsem byla venku a bavila se. Až na včerejšek. Byl by v pohodě kdybych se necpala na tu debilní zábavu. Vůbec mě to tam něbavilo, a jelikož jsem tam byla jenom se S. tak jsem za ní chodila pořád jak ocas, protože nebyl nikdo jiný s kým bych se mohla bavit. A navíc začalo pršet takže jsem to museli zabalit hned kolem 1:00. Ale čím dřív tím líp/pro mě :D/

     Dneska jedu konečně na pouť se slečnou S. a M. a jenom doufám ře nepotkáme pana R. To bych se neudržela a nakopala mu prdel. Ale strašně se tam těším. Doufám jenom že od Vatiho dostanu nějaký kešmeny :D ať nejdu s prázdnou xD.

     Jinak mám po včerejšku nějakou blbou náladičku. Snad se to zpraví jak uvidím všechny kolotoče atd. Já se tak těším že mi snad praskne žaludek. Určitě to znáte jak vás bolí břicho když se na něco strašně těšíte. Tak tak nějak se teď teším já x))

Vaše
*rozladěná a těšící se*Yonade

Oui!

11. srpna 2010 v 15:58 | Yonade
     Ta fotka na občanku vypadá divně. Mám tam jakoby přejetej obličej parním válcem :D. Nebo by se to taky možná dalo přirovnat k rozjetýmu ježkovi :D. No to je jedno. Ta fotka vypadá dobře když svůj obličej zakryju :P. Každopádně jsem spokojená. Zvládla jsem trois oiseaux avec une pierre(čti: tři mouchy jednou ranou)*děkuje Jashinovi že vynalezl Google překladač*. Une: Vyfotila jsem se na tu občanku, Deux: Zašla jsem s Mon ♥ do palačinkárny, Trois: Koupila jsem Vatimu dárek :D*vůbec neví proč má najednou takovou potřebu psát francouzsky když to stejně ani neumí...ještě jednou děkuje Jashinovi za Google překladač*

     Teď asi na zahnání nudy umyju nádobí a pak si budu číst. Co jinýho se dá dělat když už mě PC nebaví :))

Vaše
*pofrancouzsštěná*Yonade

PS: Co to je za slovo? :D

I'm so bored.

10. srpna 2010 v 19:37 | Yonade
     Dlouho jsem se nějak neozývala. I kdybych se ozvat chtěla, nebylo co zdělit světu. Jenom jsem chodila po venku atd. Dneska jsem se docela hodně nudila, a protože jsem byla doma sama nikdo mě neotravoval začala jsem uklízet. Nakonec to dopadlo ta že jsem uklidila skoro celý dům. Až na koupelnu. Tam jsem pouze vyluxovala :D. Nuda je nuda. A popravdě nudím se pořád. Nechodím už ani na FB ani na ICQ. Nějak mě to už nebere. Vystačím si s blogem a YouTube. Za chvilku snad počítač ani potřebovat nebudu :D.
" class="center"]
     Zítra odpoledne jedu s Mon do KM do palačinkárny. Taky potřebuju zajít k fotografovi nechat se blejsknout na občanku a koupit tátovi dárek :D. Snad mi vyjdou peníze :]
*pořád si zpravuje její oblíbený prstýnek na prstu*Snad se mi tím umýváním nádobí nezcvrkly prsty?! :D. Nějak mi ten prstýnek pořád padá. Když jsem si ho koupila tak seděl výborně. Asi se změnšuju :D:D

Vaše
*znuděná*Yonade

Chci pryč!

7. srpna 2010 v 1:50 | Yonade
Pryč, pryč, pryč, pryč!!!!


     To je tak strašně nespravedlivý. Tak si prohlížím FB jedný holky co se mnou asi před čtyřma rokama chodila do Hip Hopu a co nenajdu? Fotky asi z půlky světa. To by mě samo o sobe tak nenaštvalo, ale kdybych nenašla fotky Hong Kongu, Singapuru, Paříže. Nikdy jsem ji neměla ráda, byla namyšlená atd. prostě s bohaté rodiny. Ale stále nechápu proč je svět tak nespravedlivý. Ti co mají prachy si procestují půlku světa a ti kdo bohužel nemají sedí doma na prdeli a co hůř, v ČR ://. Je tolik míst kde bych se chtěla podívat, ale prostě nejsou money. Jak já chci pryč z České republiky. Chci do Japonska, Francie, Anglie, Číny, Ruska, Jižní Ameriky... Ale prostě a jednoduše nemůžu. Jashine co jsem ti udělala k sakru že se nemůžu dostat ani do Anglie, natož do Francie. Asi se budu muset životem prostě prosekat. Vezmu si nějakou obvzvláště ostrou a dlouhou katanu a rozsekám všechno co mi bude stát v cestě. Jak jsem někdy dávno řekla: Život je cesta plná bodláčí. A protože jsem osel, všechno to bodláčí sežeru a cestu budu mít volnou.
     Motto nic moc, ale i tak. Je mé vlastní a já se jím budu řídit. S těžkou fantasmagorií, tričkem Marilyna Mansona a hlavou plnou blbostí budu kráčet světem a žrát všechno bodláčí co mi přijde do cesty. Tak se k životu stavím a vždycky stavět budu. Každý osel si svoji cestičku najde.

Vaše
*naštvaná nespravedlivostí světa*Yonade

PS: Pomozte mi vybrat nějaký to triko :) TADY hlasujte

Jsem divná?

6. srpna 2010 v 19:35 | Yonade
Ale to už dávno vím.
(T_T)
Před chvílí jsem zjistila že mě dokážou rozbrečet jenom písničky k filmům, tedy soundtracky. Vyjímkou je When Your Gone od Avril Lavigne, ta mě ale rozbrečí pouze když vidím i klip. Nevím co mě to napadlo psát o písničkách které mě rozbrečí, ale asi jsem v euforii. Sestra se dívala na Pána Prstenů a já nedopatřením viděla kousek konce a titulky. Ta hudba mě hned vzala. Nemůžu si pomoct, ale když končí dobrý film a je dobrá hudba tak mi to vhání slzy do očí. Né pokaždé se rozbrečím, ale ten pocit mívám často. Asi sem dám pár songů pro ukázku.

Vaše
*polorozbrečená*Yonade

School?!

6. srpna 2010 v 0:12 | Yonade
     OMJ*popadá se v hysterii/jaký se tam píše i? :D/ za hlavu*Jsou prázdniny a já píšu o škole :D. Ale to prostě jinak nejde. Já ze sebe ten pocit musí vyždímat. Musím něco napsat abych si uspořádala myšlenky v hlavě. A radši budu ťukat písmenka na klávesnici než si upsávat ruku na papíře x)). Prohledávala jsem svůj starý blog a narazila na článek který jsem psala minulý rok 31. srpna a zamrazilo mě. Mám takový ten divný pocit v břiše a svírá se mi žaludek jako bych do školy měla jít už zítra. Naštěstí ne, ale i přes to jsem si uvědomila, že tenhle rok bude můj poslední rok na základce. Najednou když jsem si to uvědomila v hlavě se mi začalí míchat myšlenky a pocity a já jsem z toho teď úplně na větvi. Společně s tím jsem si taky uvědomila že se neůprosně blíží čas kdy si budu muset vybrat střední a tím taky podávání přihlášek a vše kolem toho. A v tu chvíli mě zamrazilo ještě víc. Na konci roku jsem to brala ještě tak trochu laicky a nedělala jsme si s tím hlavu.
 
 

Reklama