Téma Týdne

Srdeční záležitost

15. srpna 2010 v 1:30 | Yonade
     Jsem omámena tímto tématem. Nemohlo být nic lepšího. Bohužel nevím ja začít. Možná tím jak jsem se k upírům vůbec dostala a proč je mám ráda. Ano to by mohlo být ono. A když nebude nevadí, nikomu to přece nenutím.

      Ani přesne nevím jak dlouho se mi upíři líbí. Ale nedostala jsem se k nim skrz mánii Stmívání. Myslím že k větší závyslosti na nich jsem se dopracovala po přečtení komixových knih Upíří polibky: Pokrevní příbuzní. Ano, tak nějak to bylo. Zamilovala jsem se do Alexandra, byl naprosto úžasný. Pak jsem si dala na chvíli pohov, než jsem objevila Vampire Diaries. Nejdřív se mi to nějak moc nelíbilo, ale uchvátil mě až Damon. Je to ten typ upíra co by mě přitahoval/kdybych nějakého znala/.
     Myslím že to by už stačilo. Moc se tu rozplívám. Upírství jako takové se mi vždycky docela líbilo. Jenom mě vytáčí jak v některých filmech ůplně odrovnají hlavní rysi upírů, nasadí něco jiného, a najednou když se ve škole bavím s kamarádkou tak každá máme odlišný názor na to jak sají krev. Například Upírův pomocník je dobrý film, ale docela mě vytáčí že upíři jsou rozděleni do dvou skupin. Na upíry a vampíry. Upíři nekoušou lidi do krční tepny, ale pouze si naříznou kůži nehtem a vypijí co potřebují a člověka nezabijí. Kdežto vampíři ano. Ale bohužel se mi za celý film nedostalo odpovědi jestly mají charakteristické upíří zuby, nebo je naprosto vynechali. I když některé filmy opravdu vybočují ze zachovalých teorií o upírech, já se dál budu bržet té svojí se špičatými tesáky, bledou kůží a červenými oči.

     Toť asi vše o upírech z mé hlavy. Jelikož jsem před pár hodinami přijela z poutě a bolí mě snad úplně všechno a mám modřiny na půlce těla. Jsem dostatečně unavená na to abych to teď ukončila.

Yonade

Aaaach..♥

2. srpna 2010 v 15:17 | Yonade
Tohle je přesně pro mě :P

     Dlouho jsem na téma týdne nic nenapsala, protože se mi všechno zdálo takové..suché. Ale teď. Nic lepšího být nemohlo.
     Anime...jedno slovo nestačí na to abych popsala jak ho zbožňuju. Nebudu se tu věnovat popisování co Anime je. Od toho jsou jiní :D. Asi jako každý jsem jako malá sledovala v TV Pokémony, Digimony a další. V té době jsem neměla ani potuchy že je to Anime a už vůbec ne že to má něco společného s Japonskem. Postupem času jsem na sledování Anime zanevřela a přestala se jim věnovat. Až jsem se dozvěděla od kamarádky o Narutovi. Začala jsem po očku sledovat různé obrázky atd./mohlo mi být tak 11-12 let/. Pak jsem se dostala ke sledování online. První díly mě nějak moc nebraly, ale jak se to pořádně rozjelo/respektive asi od 11. dílu :]/ jsem zkoukla nejméně 6 dílů za den. Byly samozřejmě i přestávky kdy mě Naruto bavit přestal, ale vždycky jsem se k němu zase vrátila. Pak jsem přišla i na Mangu a konečně se to se mnou rozjelo :D. Začla jsem sledovat i ostatní Anime. A nakonec jsem zkončila na YAOI :P.
    Musím se přiznat že pořád Naruta sleduju i čtu. Před pár týdny jsem ho dokonce začala sledovat znova od začátku, abych si připomněla co všechno tam bylo. A taky abych si trochu pobrečela. Naruto, Titanik a Máj: spolu s těmahle dvěma filmama je to to jediný co mě dokáže rozbrečet (T_T).
    Už nevím co víc bych měla napsat. Jenom...vřele doporučuju všem. Myslím že i ti kdo Anime odsuzují by měli zkusit se na nějaký-třeba jen kraťučký-se podívat. Prospěje vám to :].

Yonade
 
 

Reklama