Zase a opět tady

2. srpna 2010 v 13:17 | Yonade |  Yonade
     Zhruba po týdnu se vracím ve skvělé náladě s úplně zdravýma ušima/viz předchozí článek/. Celý týden jsem byla pořád venku až do 11 večer, takže na blog jsem popravdě ani nepomyslela. Ale tak o prázdninách je důležitá zábava a ne psaní na blog. Takže si myslím že když o sobě nějaký ten týden nedám vědět svět se nezhroutí a nezhroutím se ani já :D. Nebudu do detailu popisovat co jsem každý den v týdnu dělala, protože si to už ani nepamatuju. Ale jedno můžu říct z jistotou. Minulý týden byl zatím nejlepší za celý prázdniny. Strašně jsem si zamilovala ten maminčin/:P/zapadákov kam jezdím každých druhých 14 dní a za nic na světě bych ho nevyměnila. Ani za debilní Holešov kam mě chce máma nastěhovat. Možná jí to bude líto a mě taky, ale já budu bydlet buď na Nové Dědině a nebo ve STřížovicích a nikdo mě s těch mojich dvou úžasnejch zapadákovů nedostane ani kdybych se už s mámou neměla vídat tak často jak do teď. Prostě ty moje prdelky světa tak strašně miluju že pokud se máma bude stěhovat odstěhuju se ják tátovi. Něpřežila bych bez těch ůžasnejch lidí ani hodinu. Jou jou, taková je skutečnost :D. Ale už to tu nebudu rozepisovat, ani nevim jak jsem na to přišla, protože původně jsem chtěla psát úplně o něčem jiném :P.

Není co dodat...♥


     Konečně k tomu co mě donutilo napsat. To že můj táta má dobrý hudební vkus jsem věděla už dávno předtím, ale dneska jsem se o tom utvrdila dvojnásobně. Hledala jsem nějaká CDčka na poslechnutí a co nenajdu? 2 šuplíky plný kazet. A ne jenom tak ledajakých kazet. Byly tam kazety typu Kiss, Guns n Roses, Rolling Stones, Aerosmith, Queen, Black Sabath, Deep Purple a další úžasný kapely. Prostě po tomhle jsem se utvrdila v tom že můj otec má dokonalej hudební vkus. Dokonce jsem našla i kazetu Michaela Jacksona :D. Prostě tohle všechno je ůžasná hudba a už konečně vím po kom to mám. Na občasný výkivy se s otcem v tomhle fakt shodujeme a to je taky důvod proč si tak rozumíme. A už kvůli tomu bych radši žila s tátou ve Střížovicích než s mámou v Holešově. Každý to vidí jinak ale já to vidím takhle.
     A konec :D. Asi mi upadnou prsty. Dneska je to fakt dlouhý. Taky jsem měla o čem psát. Možná se dneska ještě ozvu možná ne. Možná se neozvu zase celý týdny. Nevím jak to půjde dál. Nechám to na osudu.
Vaše
*poblázněná*Yonade
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥~*TeRr*~♥ | Web | 2. srpna 2010 v 14:51 | Reagovat

To jsi ty ? .. Krásná fotka .. [: .. ^^

2 ♥~*TeRr*~♥ | Web | 2. srpna 2010 v 14:52 | Reagovat

P.S: Guns n' Rose .. ♥ .. Rolling Stones .. ♥ Bože,bože .. Chci je domů .. ♥ ..

3 ♥~*TeRr*~♥ | Web | 2. srpna 2010 v 15:11 | Reagovat

Páni .. ^^ To by se mi taky líbilo .. [: ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.