School?!

6. srpna 2010 v 0:12 | Yonade |  Yonade
     OMJ*popadá se v hysterii/jaký se tam píše i? :D/ za hlavu*Jsou prázdniny a já píšu o škole :D. Ale to prostě jinak nejde. Já ze sebe ten pocit musí vyždímat. Musím něco napsat abych si uspořádala myšlenky v hlavě. A radši budu ťukat písmenka na klávesnici než si upsávat ruku na papíře x)). Prohledávala jsem svůj starý blog a narazila na článek který jsem psala minulý rok 31. srpna a zamrazilo mě. Mám takový ten divný pocit v břiše a svírá se mi žaludek jako bych do školy měla jít už zítra. Naštěstí ne, ale i přes to jsem si uvědomila, že tenhle rok bude můj poslední rok na základce. Najednou když jsem si to uvědomila v hlavě se mi začalí míchat myšlenky a pocity a já jsem z toho teď úplně na větvi. Společně s tím jsem si taky uvědomila že se neůprosně blíží čas kdy si budu muset vybrat střední a tím taky podávání přihlášek a vše kolem toho. A v tu chvíli mě zamrazilo ještě víc. Na konci roku jsem to brala ještě tak trochu laicky a nedělala jsme si s tím hlavu.

Říkala jsem si že přez prázdniny nechám střední plavat a začnu se tím zabývat až začne škola. Ale nemůžu. Až teď jsem si uvědomila jak neůprosně čas běží a ja důležitá je každá minuta. Vždycky jsem časem mrhala ve smyslu vždyť život je dlouhý co neudělám dnes udělám zítra. Ale až když jsem si uvědomila že na základku budu chodit devátý rok a pořád si nepamatuju jak dlouhá je hodina a kdy přesně zvoní na přestávku/ano, taková je skutečnost/. Kolik času jsem vyplítvala jen tak, sezením u PC nebo u TV. Je mi to až líto. Ani se nenaděju a bude po prázdninách a já stůj co stůj budu muset přemýšlet kam si podám přihlášku na střední. Je tolik variant a já jsem strašně nerozhodný člověk. Bude to opravdu oříšek.

     *tiskne ruce k sobě z nějakého nevysvětlitelného důvodu a neví jak pokračovat*Nejspíš jsem už všechno co jsem ze sebe chtěla vycedi napsala. A proto se loučím.

Vaše
*pohlcená časem*Yonade

PS: Nevím zda to mělo smysl. Je to pouze splaška nesouhrných myšlenek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥~*TeRr*~♥ | Web | 6. srpna 2010 v 8:09 | Reagovat

Sice jdu teprve do osmičky , ale mum už po mě chce abych si vybrala ,co bych chtěla dělat a já nemám zdání ! .. Já jsem na tohle děsná .. :D .. Nic neumim .. :D .. A hlavně mě nic nebaví dlouhou dobu .. :D .. Á .. To bude oukej .. ;) .. [: ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.