Rozskočí se mi hlava

31. srpna 2010 v 16:10 | Yonade |  Yonade
Aneb míchají se ve mě pocity kterým nerozumím.
    

     Tahle písnička teď asi vystihuje moje pocity. Nechci dělat nic jiného než se pořádně vykřičet. V hlavě se mi míchá všechno. Jak pocity z toho že zítra už jdu do školy tak všechno ostatní a já asi brzo vybouchnu. Nevím jestli se mám smát nebo brečet. Jestli být smutná nebo šťastná, nechápu to. Každopádně snažím se to brát z nadhledem že je to jen takový krizový den z konce prázdnin, ale nevím. Opravdu nevím co si mám myslet.

     V tomhle článku jsem se ale chtěla zaměřit jen na jedno a to je to že nekompromisně zkončily prázdniny. Už to nebude pobíhání venku do půlnoci. Vylehávání v posteli do oběda, nekonečné sezení u PC. Od zítřka už to bude jenom makačka. A jelikož jsme si se slečnou S. řekly že na to nebudem srat,a le pořádně se učit už od začátku. Tak to asi bude docela záhuj. Každopádně jsem na to připravená, protože při nejmenším na výzo nesmí být trojky. Byla bych sice ráda kdybych to vytáhla i na vyznamenání, ale to už bude asi nad moje síly.
     No, uvidíme. Každopádně se strašně těším,a le přitom se mi tam nechce, protože na základku už se nevrátím. Připadá mi to jako včera co jsem psala podobný článek, a ono to bylo skoro před měsícem. Je to strašný jak ten čas letí. Ani se nenaděju a za chvíli mi už bude 50 :P. Opravdu. Tok času nejde spomalit, natož zastavit.

     Končím. Nevím co psát dál. Snad z toho pochopíte co jsem tím myslela.

Vaše
*nechápající a roztržitá*Yonade
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Netty | Web | 1. září 2010 v 14:48 | Reagovat

Je to pravda,čas strašně letí.Ale tak to ber tak,že to uteče a budou zas prázdniny:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.