Existují čtyři druhy setkání s mimozemskou civilizací.

3. srpna 2010 v 21:22 | Yonade |  Reflections

Tím čtvrtým druhem je únos.

     Právě jsem shlédla film Čtvrtý druh. Už dávno jsem ho našla někde v záložkách, ale nevěnovala jsem mu pozornost. Až když jsem někde na internetu zahlédla článek o UFU a přečetla ho. Tak mě na chvíli uchvátila euforie a do vyhledávače na Seznamu jsem zadala UFO. A jdu hned na jednu mi dobře známou stránku. A co tam nenajdu? V levém sloupci pod menu se na mě zubí obrázek s nápisem: Existují čtyři druhy setkání s mimozemskou civilizací. Tím čtvrtým druhem je únos. Nad obrázkem jsem rozklikla odkaz a našla článek o filmu podle skutečné události. A v tu chvíli mě trklo že v záložkách je uložený ten samý film o kterém je řeč v onom článku. Náhoda? Možná. Ale to v tuto chvíli řešit nehodlám.

Čtvrtý Druh


     Doktorka Abigail Tylerová žije na Aljašce v městě Nome se svými dvěma dětmi. Je to psycholožka a pracuje s hypnózou. Své pacienty přiváděla během terapeutických sezeních do stavu, v němž se pacienti mohou oprostit od psychických bloků vědomí a snáze se díky tomu vyrovnat se svými problémy, případně si také vzpomenout na věci, které jsou jinak při vědomí již nedostupné. Tato sezení byla vždy nahrávána na videokameru. Jednoho dne za záhadných okolností zemře její manžel. Po této traumatické události zničeho nic oslepne její dcera.
     Na podzim roku 2000 prováděla doktorka sérii takových sezení na Aljašce s pacienty
trpícími poruchou spánku. Vyprávění lidí, kteří se neznali, byla podezřele podobná. Vždy večer před usnutím pozorovali oknem bílou sovu, pravděpodobně sovu sněžnou. Brzy po usnutí se probouzeli paralyzováni, slyšeli příšerné zvuky a hned po té byli uneseni neznámými útočníky. Další vzpomínky již mizí ve tmě. Pod vlivem hypnózy pak pacienti prožívali identický strach a hrůzu a shodovali se v dalších děsivých detailech.
     Nezvyklé vzpomínky několika lidí vedly doktorku k dalšímu pátrání, při němž poměrně rychle narazila na dlouhou historii pohřešovaných a zmizelých lidí v daném regionu. Vysoký výskyt záhadných zmizení se datoval až do 60ých let a stejně neobvyklý byl i výskyt podivných jevů v jedné oblasti. Přes několikero vyšetřování, kterých se účastnily i federální úřady, nebyly případy nikdy objasněny. Desítky lidí jednoho dne prostě zmizely. Čím více psycholožka pátrala a porovnávala videonahrávky jednotlivých pacientů, tím více byla přesvědčena o zcela neuvěřitelné pravdě. Její pacienti prožili velmi traumatickou shodnou událost
. Jejich zdokumentované příběhy tvořily přesvědčivý důkaz o tom, že byli uneseni mimozemskou inteligencí.

     Film je plný scén založených na skutečných událostech podložených svědectvím a výpověďmi Dr. Tylerové a také originálních reálných nahrávek představujících ojedinělý a šokující důkazní materiál kontaktu čtvrtého druhu.
     Že nevěříte? Taky jsem nevěřila. Sice jsem si vždycky myslela že ve vesmíru nejsme sami a že kruhy v obilí mají s mimozemšťany něco společného. Ale o únosu jsem ani neuvažovala. Až do teď. Nedokážu pochopit proč stále někteří lidé tyto skutečnosti odmítají a nechtějí pochopit a nazývají je nereálnými. Vždyť o mimozemšťanech, nebo přesněji řečeno o UFU, je více důkazných materiálů než např. o Caesarovi. A to už je co říct. Proč někteří vědci i po tomhle těmito informacemi o mimozemském životu tak opovrhují? Mají snad strach? Strach z neznámého? Vždyť je zcela logické že v nekonečném vesmíru nejsme, nemůžeme být jediná civilizace. Jejich strach z neznáma je sice oprávněný, ale neměly by z UFA dělat pouze výplody něčí fantasie. Myslím že by měli vynaložit trochu úsilí a začít se tohle zajímat.

     Já osobně po tomto filmu z toho nemám nejlepší pocit. Ale věřím v to o to víc než kdykoliv předtím. Materiály uvedené ve filmu jsou víc než důkazem že tu nejsme sami, a nikdy jsme nebyli.
     Toť vše o mimozemšťanech. Pokud někdo chce znát mé mínění o těhhle věcech poněkud podrobněji, nechť se zeptá. Odpovím na vše/v mezích mích možností/.

Některé části článku jsou zkopírované odtud: http://ufo.over.cz/

S pozdravem
Vaše
*přemýšlející a dumající*Yonade
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥~*TeRr*~♥ | Web | 4. srpna 2010 v 10:15 | Reagovat

Už dlouho jsem se chtěla na tenhle film kouknout,ale jaksi nebyl čas ho stáhnout .. :D .. Ale zapíšu si ho na listinu filmů,který musím vidět .. :D

2 ♥~*TeRr*~♥ | Web | 4. srpna 2010 v 10:22 | Reagovat

Taky si myslím,že to bude dobrý .. [: .. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.